wtorek, 17 marca 2015

W trzech słowach o jogurtowej maseczce

Witam!
Jest już marzec - piękne słońce które motywuje człowieka do działania. Dzięki czemu, króciuteńka recenzja.  Dziś na tapecie kolejna maseczka z zagranicznej drogerii.

Od producenta: 
Rich and cream this Superdrug's Yoghurt Smoothie Mask is a blend of cocoa butter, vanilla and honey to deeply moisturise the skin and with dead sea clay, cleanse away any impurities.

Moja opinia:
Maseczka pięknie pachnie, można wąchać i wąchać. Konsystencja kremowa ale ciut bardziej zbita niż w tradycyjnych maseczka, doskonale się rozmasowuje.  Zastygając lekko naciąga skórę, jednak jest bardzo delikatnie. Zmywanie jej jest w lekko trudne, ciepła woda powoduje że się rozmazuje, więc polecam mieć pod ręką gąbeczkę - albo to ja już przywykłam do nich że nie wyobrażam sobie zmywania bez nich! 
A jak zachowuje się twarz tuż po zmyciu? Jest mega gładka - pewnie po części przyczynił się do tego wcześniejszy peeling. Skóra jest naciągnięta/ ściągnięta i w moim prywatnym odczuciu jest sucha. Przesuszone skórki nadal są widoczne, lekkie przebarwienia jakby mniej rzucają się w oczy. Nadmiar sebum ściągnięty. 
To przyjemna maseczką, której cudowny zapach zostaje z człowiekiem na całkiem niezły kawałek czasu, jednak szału nie czyni. Myślę że jest wara swojej ceny i zawsze warto spróbować czegoś nowego. Nie wyróżnia się wybitnie nad innymi koleżankami z drogerii.
Ocena: 5/10
Cena: 1 £
Skład:

9 komentarzy:

 1. Pierwszy raz spotykam się z tą maseczką, ale przez to, że jest przeciętna nie będę na nią polować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdy mieszkałam w uk często siegalam po produkty tej marki. Mieli genialny krem do rąk :D

  OdpowiedzUsuń
 3. za sam zapach bym się skusiła:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda tak fajnie, ale szkoda, że się nie sprawdziła...

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz widzę i o niej czytam. Normalnie maseczkowa z Ciebie babka ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fakt, zapach brzmi nieźle :D I opakowanie mnie rozbawiło, tylko nie wiem czemu. Słodkie takie jakieś :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwszy raz widzę tę maseczkę. :P

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...