niedziela, 6 kwietnia 2014

Post czysto porządkowo techniczny

Witajcie! 
Niedzielne słońce zainspirowało mnie do oderwania się od oglądania mistrzostw i zrobienia lekkich porządków z blogiem. 


Jak można zauważyć i ja uległam trendom i w pasku menu znalazły się ikony, które pomogą wam śledzić blog. Mam nadzieje że każdy jeden jest wyraźnie czytelny i będzie dobrze służył. Może nie są idealne ale są mojego autorstwa więc pokornie proszę o wyrozumiałość. Jeśli macie jeszcze jakiś pomysł, który mógłby być również przydatny - piszczcie!

Dodatkowo uzupełniłam listę recenzji. Przyznaje się szczerze, że często zapominam o dodawaniu tam nowych recenzji dlatego też wybaczcie! Jednakże wszystko już jest odpowiedni podlinkowane i opisane. Jednakże chodzi mi pogłowie nowy podział działu recenzje, gdyż wydaje mi się że ten nie jest wystarczający. No ale to na razie mglisty plan, który może zostanie zrealizowany w jakieś inne słoneczne popołudnie. 

I na sam koniec, uzupełniłam publikacje wpisów na google+ nie korzystam z tego dlatego też nie jestem tam częstym gościem. Jeśli jednak są czytelnicy, którzy jednak korzystają z tego to postaram się być bardziej pilna. 

A teraz powracam do oglądania rund finałowych. 

3 komentarze:

 1. E tam:P, bardzo ładnie wyszły Ci te ikonki :) Fajnie i przejrzysto masz, ciekawa jestem dalszych zmian :) Mnie też się marzy jakaś rewolucja, wizje mam, ale gorzej z wykonaniem, bo mistrzem html to ja nie jestem xD
  Powodzonka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowe menu bardzo fajne, ikonki rowniez mi sie podobaja :) Sama chcialam zrobic podobne u siebie, jednak chwilowo brak mi czasu na ogarniecie tych wszystkich kodow HTML ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ech, też muszę te ikonki ładne zrobić, ale co ja mogę tak bardzo mi się nie chce :p

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...